11 Şubat 2008 Pazartesi

Anlamlı Sözler

olur olmaz yerde adını sayıklamaktı
seni unutmak

kafamı duvarlara vurup bagırmaktı haykırmaktı kan kusmaktı
susmak

gizlice içime akan kan damlacıklarıydı, aglamaktı
gulumsemek

yasam mucadeleni hatırlayıp utanmaktı
kendiden kacmaktı ''o suclu''demek.

bendeki beni kalbime koyarken o oldü demekti kendimi öldürmek

seni hiç sevmemekti nefret etmekti
seni ölesiye sevmek

aŞk DaMaRLaRıMDa GeZeN Bi eTKi BeN aŞıK oLMaM Ki BeNiMKi SaDeCe eTKiYe TePKi..

Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı, seni bekledigim kadar...

Geçti istemem gelmeni, yokluğunda buldum seni, bırak vehmimde gölgeni, gelme, artık neye yarar?

"Değer Verdiklerin Seni Birgün Arkandan Vururlar; Değer Vermediklerinse Senin Yardıma Muhtaç Olduğunda Sana Yardım Eder"

» Hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. Zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. Sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. Göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın.

» Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

» Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın, işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım, sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR

» Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir sen bulamam.

» Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.

"» Sana gitme diyemedim; Gözlerim gözlerinde kaldı. Susuz büyürmü hiç çiçek; Su sende çiçek bende kaldı."

» Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, ben kibritin hiç yanmayan ucunda birinin hayatından geçmiş oldum..

» Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

» Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

» Gül filizlendigi günden itibaren güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş her gece ayın görkemine kapılıp gülü bıraksa da, gül yıldızlara kanıp güneşi unutmaz

0 yorum: