23 Ocak 2008 Çarşamba

msn ayrılık nickleri

AH AH AYRILDIM SEVGİLİMDEN MUTSUZUM AŞK IZDIRAP BENDE IZDIRAP ÇOCUĞUYUM YAAA DİYENLER İÇİN MSN NİCKLERİ


SADECE SEN GiTMEDiN, MUTLULUğUM AKLIM GURURUM şerefim KALBiM VE CANIM SENINLE BIRLIKTE GITTi, BANA BIRAKTIğıN şEYLER ISE YIKIK DOKUK BIR DUNYA DERT VE ANILAR...

SiLiNiR DiYORLAR EN ACI iZLERBITERMiş KISLARIM GELIRMIS YAZLARBILMEZLER SU GöNLüM DERiNDEN SiZLER UNUTURSUN DiYE SöYLEMEK KOLAY.


AYRILIRKEN GözYASLARIMI YOLLARINA BIRAKTIM, YURUDUGUM YOLLARDAKI ISIKLARI KAPATTIM, BASTIGIN HER TOPRAGA ESiP SULADIM, BIR GUN DONERSEN YOLLUMU BUL DIYE...

GüN GELECEK HESAP VERECEKSIN YAPTIKLARININ CEZASINI CEKECEKSIN BELKIDE BU SATIRLARI OKUDUGUNDA PISMANLIK DUYACAKSIN,O ZAMAN NE YAPACAKSIN?

HER şELALE GöRDUğüNDE YAğMURU HATIRLA,HER YAğMUR YAGDIğINDA DUA ET AğLA OLURYA BELKI BANA YAPTIKLARIN AF OLA,YENI AşKLARINA mutlu ola.


SENDE GüN GELECEK SEVECEKSiN ONUN ICIN GöZYAşI DOKECEKSIN ASTAN ANLAMAYAN ZALiM UGRUNA HAYATINI ZEHiR EDECEKSIN ISTE O ZAMAN BENI HATIRLA.


SEVMiYORUM ARTIK ESKISI Gibi,YUREğiMDE DOLAşIYOR ÖZGÜRCESEVGIM,GOZLERIMDEN DUSEN HER KURSUN TANESI VURSUN ALNININ ORTASINDAN SEN GIBI SEVGİYİ OYUNCAK EDENLERI.

0 yorum: